PPC

Vytvoření nové PPC kampaně

Vytvořím vám kompletní vyhledávací i obsahové kampaně na Seznamu (Sklik) a Googlu (Google Ads) včetně grafických bannerů a remarketingu.

Správa mnou vytvořených PPC kampaní

Po vytvoření PPC kampaní je nutné tyto kampaně dále udržovat, aby nedocházelo ke zbytečnému čerpání vašeho rozpočtu z důvodu nerelevantních dotazů a prokliků.

Optimalizace stávajících PPC kampaní

Pokud již máte vytvořenou PPC kampaň, provedu jejich optimalizaci tak, aby byl efektivněji využit váš rozpočet a kampaň vám tak přivedla více zákazníků.

Správa stávajících PPC kampaní

V případě, že si přejete správu stávajících kampaní, které nebyly vytvořené mnou, jejich správu mohu provést také, ale pokud uvidím, že něco není úplně v pořádku, upozorním vás a bude jen na vás, zda na mou radu dáte či ne. Pokud ano, domluvíme se na dalších krocích.

 Konzultace PPC

Pokud stále tápete, zda investovat rovnou do optimalizace či ne, stačí napsat či zavolat a společně se podíváme vašim kampaním na zoubek, případně vymyslíme strategii vhodnou právě pro vás.

Upozornění: Aby bylo možné vytvořit aspoň trochu efektivní kampaň, je třeba počítat s měsíčním rozpočtem alespoň 10 000,- (minimálně ze začátku, časem se částka může zredukovat dle nastavení kampaní), vše se ovšem odvíjí od obsáhlosti a obsahu vašeho webu, ale i od určené strategie.