Veronika Janusová

Jmenuji se Veronika Janusová a mým cílem je neposouvat dál jen sebe, ale i vás, mé (budoucí?☻) klienty. S marketingem jako takovým jsem začala v roce 2016 u firmy zabývající se páskovací a balicí technikou, kde jsem původně pracovala od roku 2011 na obchodním oddělení. Ale to bych nebyla já, abych se nechtěla posunout dál.

Téměř po 5ti letech jsem jim utekla, no a jelikož dobří holubi se vracejí a já po špatné zkušenosti v další práci začala hledat práci novou, byla mi v původní firmě nabídnuta pozice v marketingu, kterou jsem přijala. Postupem času jsem zjistila, kolik je vlastně potřeba vědomostí k tomu, aby webová stránka fungovala tak jak má a hlavně, co vše je v pozadí. Neměla jsem na starosti jen správu a optimalizaci webu, ale začala se do toho mísit i správa Skliku.

Bez dostatečných informací bych se ale správu Skliku učila strašlivě dlouho a tak jsem byla na krátkodobém školení online marketingu a remarketingu u primakurzy.cz, které mi daly základ. A jak víme, čas a hromadící se informace se neustále posouvají dopředu a tak jsem si potřebovala své znalosti obnovit.

V roce 2018/2019 jsem absolvovala, opět u primakurzy.cz, dlouhodobý certifikovaný rekvalifikační kurz na manažera internetových projektů, který mi otevřel dveře právě k vám a já doufám, že to, co mi přinesl, přinese i vám v podobě přivedení nových zákazníků a zvýšení tržeb z vašich stránek!

Těším se na spolupráci s Vámi!

Vaše Veronika